Polecam: Przystań Serca Klinika Holistyczna miejsce z pasją i sercem.

Przystań Serca Klinika Holistyczna  w Licencji na Zdrowie.

Dzisiaj w Licencji na Zdrowie, chcę Wam przedstawić miejsce wyjątkowe, miejsce które powstało z potrzeby serca, z pasji pracy z człowiekiem, z chęci i potrzeby pochylania się nad ciałem i bólem: Przystań Serca Klinika Holistyczna.

Leczenie holistyczne – jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie można tego doświadczyć!

Leczenie holistyczne to pojęcie, które zyskuje coraz większe zainteresowanie. Znamy je w teorii, ale czy znajdujemy w swoim otoczeniu ośrodki, gdzie możemy doświadczyć takiej praktyki?

Takich miejsc w Polsce jest niewiele. Większość z nich do małe gabinety, oferujące jednego rodzaju usługę. Dlatego właśnie powstała Klinika Holistyczna „Przystań Serca”, która gromadzi różnych specjalistów i daje możliwość skorzystania z wielu metod terapii. Wszystko w jednym miejscu usytuowanym w urokliwych Zielonkach tuż pod Krakowem.

Klinika powstała z inicjatywy trzech kobiet z pasją, które z racji swoich doświadczeń zarówno życiowych jak i zawodowych, zapragnęły połączyć możliwości współczesnej wiedzy medycznej z metodami komplementarnymi, takimi jak bioenergoterapia, medycyna ajurwedyjska, techniki medytacyjne czy coaching.

Każda z założycielek czerpie z innej historii, różnych doświadczeń i odmiennych kompetencji. Mimo, że sięgają po różne narzędzia, patrzą na wszystko przez jeden i ten sam pryzmat – pryzmat serca:

  • dr hab. med. Lidia Tomkiewicz-Pająk – kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, coach zdrowia,
  • Arleta Połomska – Terapeutka Holistyczna Ciała i Duszy, bioenergoterapeutka,
  • Asia Rapanicz – Trener Wewnętrznego Rozpoznania, certyfikowany coach i mentor

 

Motto, które przyświeca Klinice Przystań Serca porusza, dlaczego? Ponieważ tak naprawdę dotyczy każdego z nas:

“Ważniejsze jest poznanie, JAKI PACJENT ma chorobę, niż JAKĄ CHOROBĘ ma pacjent”.

 

TO WAŻNE (!!) Leczenie holistyczne w Klinice Przystań Serca

  • opiera się na założeniu, że organizm człowieka i poszczególne sfery jego życia stanowią niepodzielną całość
  • nie leczy się jednego elementu w ciele, lecz harmonizuje razem wszystkie aspekty życia
  • to nie samo usuwanie objawów, lecz znalezienie przyczyn bólu lub schorzenia pacjenta
  • tu każda osoba jest jednością psychofizyczną, a nie jednostką chorobową

Przystań Serca to miejsce, w którym można zadbać o siebie całościowo. Tu na przykład profesor kardiologii nie tylko zdiagnozuje stan serca i układu krążenia, ale też przygotuje szczegółowy plan prowadzący do odnowy organizmu i poprawy jakości życia. Coach nie tylko pomoże rozwiązać bieżące konflikty, ale też dokona głębokiej zmiany nastawienia do życia. Bioenergoterapeuta, nie tylko zlokalizuje źródło dolegliwości w ciele i usprawni przepływ energii, ale też pokaże jaką ścieżką warto pójść dalej, by dolegliwości nie wracały. Dietetyk nie tylko rozpozna aktualne potrzeby i zaplanuje plan żywieniowy, ale też ułoży trening hartowania organizmu. Wszyscy masażyści pracujący w Przystani Serca mają niezwykle świadomy i wprawny dotyk, dlatego ich terapie przynoszą nie tylko ulgę fizyczną, ale też pozwalają odprężyć się na dużo głębszym pozacielesnym poziomie.

Przystań Serca to również miejsce wielu szkoleń pozwalających zredukować stres, wprowadzić do życia uważność i poszerzyć swoją świadomość.

Klinika Holistyczna znajduje się w Zielonkach pod Krakowem na ul. Galicyjskiej 25.

Więcej informacji o środku dostępnych jest na stronie: www.przystanserca.pl

Wszystkie bieżące wydarzenia publikowane są na Facebooku: www.facebook.com/KlinikaHolistyczna

Wszystkie czytelniczki Licencji na Zdrowie, pasjonatki ruchu, Kobiety w różnym wieku podążające drogą w poszukiwaniu zdrowia, równowagi, świadomości ciała zapraszam do spotkań ze mną już od kwietnia 2022 roku w Przystani Serca Klinice Holistycznej, gdzie będę z Wami się spotykać, i wspierać Was w drodze do odbudowy zdrowia i dobrostany psychofizycznego.

Z pozdrowieniami,

Wasza

Magdalena Rusiecka-Serwatka

z Licencji na Zdrowie