widok na zieleń

Polecam… „gapienie się w okno” dla zdrowia :).

Wciąż rozmyślasz. Uparcie i skrycie. Patrzysz w okno i smutek masz w oku… Przecież mnie kochasz nad życie? Sam mówiłeś przeszłego roku… Śmiejesz się, lecz coś tkwi poza tym. Patrzysz w niebo, na rzeźby obłoków… Przecież ja jestem niebem i światem? Sam mówiłeś przeszłego roku…   Maria Pawlikowska-Jasnorzewska „Miłość”   Siedziałam wbita w fotel stomatologiczny.…


Warning: Undefined variable $output in /home/server376358/ftp/migracja/licencjanazdrowie.pl/blog/wp-content/plugins/aboutimizer/inc/widget.php on line 118