różnokolorowe ciastka w otwartych dłoniach

Polecam…KOLORY dla zdrowia :).

Piszesz mi w liście, że kiedy pada, Kiedy nasturcje na deszczu mokną, Siadasz przy stole, wyjmujesz farby I kolorowe otwierasz okno. Trawy i drzewa są takie szare, Barwę popiołu przybrały nieba. W ciszy tak smutno, szepce zegarek O czasie, co mi go nie potrzeba. Więc chodź, pomaluj mój świat Na żółto i na niebiesko, Niech…


Warning: Undefined variable $output in /home/server376358/ftp/migracja/licencjanazdrowie.pl/blog/wp-content/plugins/aboutimizer/inc/widget.php on line 118