„Nigdy nie jest zbyt późno, by nie robić nic.” Konfucjusz no i bach! trach!…łup!…uch!!…komórka spadła!…spadła i się rozbiła… i to skutecznie…(!!) …Zaległa niezręczna cisza, nawet dzieciaki zamilkły na…
autorski blog Magdaleny Rusieckiej-Serwatka
„Nigdy nie jest zbyt późno, by nie robić nic.” Konfucjusz no i bach! trach!…łup!…uch!!…komórka spadła!…spadła i się rozbiła… i to skutecznie…(!!) …Zaległa niezręczna cisza, nawet dzieciaki zamilkły na…