jabłuszka na gałęzi w słońcu

Jabłuszko jabłuszko…pełne snów ;) .

       „…To nie ja byłam Ewą To nie ja skradłam niebo Chociaż dosyć mam łez Moich łez, tylu łez Jestem po to, by kochać mnie…”.        „To nie ja byłam Ewą ” Jacek Cygan      Jabłka-moje ukochane owoce. Złote. Czerwone. Rumiane. Aromatyczne. Soczyste. Okrągłe. Idealne. … Nie wiem, skąd ta moja miłość…


Warning: Undefined variable $output in /home/server376358/ftp/migracja/licencjanazdrowie.pl/blog/wp-content/plugins/aboutimizer/inc/widget.php on line 118